Jesteśmy producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem art. BHP i w sprzedaży posiadamy:

  • odzież ochronną
  • obuwie ochronne
  • rękawice ochronne

Zajmujemy się produkcją odzieży roboczej i ochronnej zarówno letniej jak i zimowej . Stawiamy na własne niepowtarzalne wzornictwo odzieży w oparciu o najnowsze trendy mody, z uwzględnieniem obowiązujących norm i standardów bezpieczeństwa, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i sugestii klientów.

Szyjemy na miarę odzież roboczą i ochronną  z atestowanych tkanin: bawełnianych, bawełniano-poliestrowych, trudnopalnych, antystatycznych ,wodo-olejoodpornych, w szerokiej gamie kolorów.

Zastosowanie dodatków krawieckich sprawdzonych producentów pozwala nam stale zwiększać jakość naszych produktów.

Na odzieży roboczej umieszczamy -LOGO, nadruki, hafty, taśmy odblaskowe.

Wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami Unii Europejskiej oraz posiadają wymagane oznaczenia.

Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji i handlu odzieżą ochronną i artykułami BHP mamy ambicję kompleksowo obsługiwać przedsiębiorstwa i instytucje, oferując zawsze fachowe doradztwo w doborze odpowiednich środków ochrony pracy oraz produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Będąc dostawcą i producentem odzieży roboczej staramy się tworzyć wyroby najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Kompleksowo zaopatrujemy liczne firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, transportowej, elektroenergetycznej, chemicznej ,wydobywczej, medycznej. Każdego roku wzbogacamy nasz asortyment oraz stale poszerzamy ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

Proponujemy pomoc w kształtowaniu własnego stylu i wizerunku firmy. Umieszczenie logotypu firmowego zwiększa dodatkowo świadomość Twojej firmy w otoczeniu, buduje jej pozytywny wizerunek i podnosi Twoją konkurencyjność. Odpowiednio ubrany pracownik jest żywą i najlepszą reklamą Twojej firmy.

Mamy nadzieję, że dzięki nam osiągną Państwo satysfakcję i pełne zadowolenie z własnego ubioru.

Zapraszamy do współpracy.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Korzystając ze strony akceptujesz ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.